Послуги
Карта побуту/резиденство
Карта побуту (карта тимчасового перебування) для іноземців у Польщі: навіщо вона необхідна, в чому її переваги, і які підстави та документи потрібні для її отримання.
cover
Про послугу

Карти побуту бувають різних видів: карта тимчасового побуту (Karta tymczasowego pobytu) для іноземців у Польщі та картка постійного побуту.

Навіщо потрібна картка побуту, в чому її переваги, які підстави та документи потрібні для отримання, а також які категорії таких карток існують – ви можете дізнатися на нашому сайті та інших інформаційних ресурсах.

Давайте розберемо, які категорії карток побуту існують у Польщі на даний момент:

1. Карта побуту по роботі.

2. Карта побуту з навчання.

3. Карта побуту з возз’єднання подружжя.

4. Карта побуту з возз’єднання сім’ї.

5. Карта побуту з возз’єднання з дітьми.

6. Карта сталого побуту.

7. Карта резидента.

8. Блакитна карта побуту.

9. Карта громадянина ЄС (Унії Європейської).

10. Карта тимчасового перебування будь-якої категорії (karta pobytu) – дозвіл на проживання в Польщі, який отримує іноземці, які мають намір перебувати в країні більше трьох років.

Термін дії варіюється від 1 до 3 років, надаючи право на працевлаштування та подорожі. Подробиці про картку тимчасового перебування можна дізнатись у держустанові Польщі або інших інформаційних джерелах. Якщо ви вже плануєте оформляти карту тимчасового перебування (карту побуту), процедура її оформлення може бути простою. Однак, якщо це ваш перший досвід, врахуйте можливі труднощі, особливо при мовних бар’єрах та обмеженому володінні польською мовою, оскільки вам доведеться розбиратися в польських термінах та визначеннях самостійно, так само будуть труднощі з європейською бюрократією.

Чому варто вибрати саме USPI WORK?

Наша компанія є незаперечним лідером серед організацій, які надають допомогу у легалізації іноземців. Восьмирічний досвід роботи і база задоволених клієнтів, що постійно зростає, говорять самі за себе. Ознайомитись із відгуками іноземців, які вже скористалися нашими послугами, можна на наших інформаційних джерелах, а також тут. Співпраця з нами повністю прозора: ми укладаємо з вами договір двома мовами для вашого максимального комфорту та надаємо чек на вашу оформлену послугу. Наші досвідчені фахівці нададуть вам допомогу у заповненні та підготовці повного пакету документів для подання заяви (złożenie wniosku), а також обробки вашої справи від моменту подання до отримання необхідних дозволів. Під час підписання договору ми аналізуємо вашу ситуацію та пропонуємо оптимальні варіанти вирішення всіх питань, а саме для вашого випадку. Окрім цього, наша послуга включає безкоштовну юридичну консультацію. Ми чудово розуміємо, що зайняті люди просто не можуть приділити час самостійному вивченню тонкощів польського законодавства. Тому наша компанія економить ваш дорогоцінний час та нерви. Ви можете бути впевнені, що оформлення документів знаходяться в руках надійних професіоналів. Залишайте заявку на оформлення послуги картки побуту, наш менеджер з вами неодмінно зв’яжеться незабаром.

Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин