Наші умови
З нашою допомогою ми робимо все можливе, щоб ви відчули себе в Польщі як у другому будинку
Ми пропонуємо стабільну роботу, чіткі та зрозумілі умови працевлаштування, тому вітаємо майбутніх співробітників, які бажають працювати з нами на постійній основі та у довгостроковій перспективі
cover
Наші переваги
Ми робимо все, щоб наші клієнти почувалися комфортно
Підтримка
Для підприємців ми є справжньою підтримкою у підборі відповідного персоналу. Фактично ми звільняємо їх від усіх зобов'язань, пов'язаних із пошуком, підбором та постійним супроводом співробітників з питань, пов'язаних з організацією перебування в нашій країні та проживання.
Оплата праці
Ми також надаємо медичне обстеження працівника, навчання, трудові договори, оплату праці, сплату внесків ZUS, сплату податків або видачу необхідних довідок, пов'язаних із працевлаштуванням.
Легальність
На підставі укладеного договору про співпрацю ми раз на місяць виставляємо нашим підрядникам рахунок за надані послуги, що включається у вартість нашого бізнесу. От і все! Зрозуміло, робота з нами економить і час, і витрати, раніше витрачені на підбір персоналу.
Умови
Наша компанія надає комплексні послуги з працевлаштування. Ми пропонуємо як кадрові послуги, так і лізинг персоналу. Простіше кажучи, ми пов'язуємо польських роботодавців із іноземними працівниками. Найчастіше ми працюємо з кандидатами з України, Білорусії, Росії та країн Азії, які шукають привабливу роботу у нашій країні. Головний офіс нашої компанії знаходиться у Куявсько-Поморському воєводстві.
Відгуки
Відгуки наших клієнтів
Я працюю в USPI WORK уже 3 роки. Дуже задоволений. Вони допомагають з усім, що вам потрібно. Із зарплатою проблем немає, все вчасно і до останньої копійки. Вони допомогли скласти карти будівництва для мене і моєї родини. Я рекомендую
customer
Олег
customer
Анастасія
Я працюю в USPI WORK вже 2 роки і радий рекомендувати USPI WORK всім, хто шукає надійну компанію з працевлаштування. Ви обов'язково залишитеся задоволені якістю їхніх послуг і професійним підходом до роботи.
USPI WORK мені дуже допоміг, коли я шукав можливість отримати житлову карту для себе і своєї сім'ї. Вони надали необхідну підтримку і вказали всі необхідні кроки для успішної реєстрації. Я рекомендую.
customer
Назар
customer
Анна
Я від щирого серця рекомендую USPI WORK усім, хто шукає стабільну роботу і турботливого роботодавця. Тут ви знайдете не тільки чудові умови для роботи, а й відчуття приналежності до справжньої команди, готової підтримати вас на всіх етапах вашої кар'єри.
Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин