Послуга
Школы/детские сады
USPI WORK знає як допомогти Вашій дитині потрапити до дитячого садка високої якості або престижної школи! Довірте турботу про Ваших дітей найкращим спеціалістам у цій сфері!
cover
Про послугу
У кожному дитячому садку, чи то державному, чи то приватному, діють унікальні внутрішні правила, відповідно до яких здійснюється прийом дітей. Кожен сад встановлює свій перелік необхідних документів для зарахування малюків у групи, і надання цих документів є обов'язковим етапом під час прийому навчання. Якщо ви прагнете заощадити час та уникнути турбот, зверніться за допомогою до USPI WORK. Ми маємо великий досвід в отриманні запрошень з дитячих садків та шкіл. З нашою допомогою ви гарантовано отримаєте необхідні документи, що дозволить вам спокійно займатися своїми справами, тоді як ваш малюк успішно адаптується, бере участь у освітньому процесі та насолоджується своїм часом.
Які документи необхідні для потрапляння до дитячого садка/школи?
Для прийому до дитячого садка батькам може знадобитися надання документів, що підтверджують наступне: офіційне працевлаштування (довідка або копія трудового контракту); регулярна сплата податків (копія останньої податкової декларації); проживання у гміні, де розташований садок (прописка або копія договору оренди). Деякі сади можуть також запитати інші документи, включаючи номер PESEL дитини. Ми в USPI WORK готові допомогти вам зібрати необхідні документи, забезпечуючи безпроблемне зарахування вашої дитини до дитячого садка.
Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин