Послуги
Громадянство
Здобуття громадянства ще ніколи не було таким легким! Команда USPI WORK допоможе Вам отримати польське громадянство у найкоротші терміни!
cover
Про послугу
Якщо ви іноземець і відповідаєте хоча б одній з наступних умов, ви можете розраховувати на можливість стати громадянином Польщі: 1. Проживаєте законним чином на території Польщі не менше 3 років поспіль з дозволом на постійне проживання, дозволом на проживання довгострокового резидента Європейського Союзу або правом на постійне проживання. Крім того, повинні мати стабільний дохід та юридичне право на житло. 2. Проживаєте безперервно на території Польщі щонайменше 2 роки з дозволом на постійне проживання, дозволом на проживання довгострокового резидента Європейського Союзу або правом на постійне проживання. Також можливі інші критерії, такі як шлюб із громадянином Польщі чи статус біженця. 3. Молодше 18 років і проживаєте в Польщі з дозволом на постійне проживання, дозволом на проживання довгострокового резидента Європейського Союзу або правом на постійне проживання, за умови, що хоч один із батьків має громадянство Польщі. 4. Проживаєте у Польщі безперервно та законним чином не менше 1 року з дозволом на постійне проживання на підставі польського походження чи Карти Поляка. Важливо пам'ятати, що для визнання громадянином Польщі потрібне знання польської мови на рівні В1, підтверджене офіційним сертифікатом. Проте воєвода може відмовити у визнанні громадянином, якщо це загрожує обороні, громадській безпеці або порядку.
Чому варто вибрати USPI WORK для оформлення громадянства?
Наша компанія є провідним лідером серед організацій, що надають допомогу в легалізації іноземців. Восьмирічний досвід роботи і база задоволених клієнтів, що постійно зростає, говорять самі за себе. Якщо вам потрібна допомога у збиранні необхідних документів для отримання громадянства, зверніться до нашої команди професіоналів, і ми вирішимо ваше питання у найкоротші терміни.
Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин