Послуги
Громадянство
Здобуття громадянства ще ніколи не було таким легким! Команда USPI WORK допоможе вам отримати польське громадянство у найкоротші строки!
cover

Особливості отримання громадянства в Польщі

Ви хочете жити в сучасній європейській країні та отримувати європейську пенсію, коли настане час? Тоді ваша мрія може здійснитися через отримання громадянства Польщі.

 

Досвід наших клієнтів говорить про те, що отримання польського громадянства з компанією USPI WORK займає набагато менше часу і ваших зусиль

 

У Польщі проживає багато іноземців, які чесно сплачують податки, розвивають бізнес та створюють нові робочі місця. Ці люди є важливою частиною польського суспільства, тому уряд спростив процес отримання громадянства для них.

 

Яким чином можна отримати польське громадянство? Це можливо через місцевий Уженд Воєводський або через Палату Президента.

 

У першому випадку ви маєте подати необхідні документи до Уженд Воєводського. Це доступно лише тим іноземцям, які відповідають певним умовам, наприклад, мають польські коріння або проживають в Польщі понад десять років.

 

Через Палату Президента ви може подати документи на громадянство в будь-який момент. Проте розгляд таких заяв може зайняти багато часу, а ймовірність позитивного рішення дуже низька.

 

Отримання польського громадянства можливе, якщо у вас є особливі заслуги перед державою, наприклад, врятовані життя або інші виняткові вчинки.

За яких умов можна отримати громадянство в Польщі?

Якщо ви іноземець і відповідаєте хоча б одній з наступних умов, ви можете розраховувати на можливість стати громадянином Польщі:

  1. Проживаєте легально на території Польщі не менше 3-х років поспіль з дозволом на постійне проживання, дозволом на проживання довгострокового резидента ЄС або правом на постійне проживання.
  2. Безперервно проживаєте на території Польщі щонайменше 2 роки з діючою картою побиту та у шлюбі з громадянином Польщі не менше 3-х років.
  3. Молодше 18 років і проживаєте в Польщі з дозволом на постійне проживання, дозволом на проживання довгострокового резидента ЄС або правом на постійне проживання, за умови, що хоч один із батьків має громадянство Польщі.
  4. Проживаєте у Польщі безперервно та легально не менше 1 року з дозволом на постійне проживання на підставі польського походження чи Карти Поляка.

 

Важливо пам’ятати, що для визнання громадянином Польщі потрібне знання польської мови на рівні В1, підтверджене офіційним сертифікатом. Проте воєвода може відмовити у визнанні громадянином, якщо це загрожує обороні, громадській безпеці або порядку.

Чому варто обрати USPI WORK для оформлення громадянства?

Наша компанія є лідером серед організацій, що надають допомогу в легалізації іноземців. Восьмирічний досвід роботи і база задоволених клієнтів, що постійно зростає, говорять самі за себе. Якщо вам потрібна допомога у збиранні необхідних документів для отримання громадянства, зверніться до нашої команди професіоналів, і ми вирішимо ваше питання у найкоротші терміни.

Замовити

+48 883 883 668

Безкоштовна консультація

Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин

Отримати консультацію