Послуги
Заміна посвідчення водія
У Польщі визнаються національні права водія всіх країн колишнього СНД, оскільки Польща перебуває в числі численних держав, що ратифікували Віденську конвенцію 1968 року. Підписанти цієї конвенції погоджуються визнавати посвідчення водія інших держав, які також підписали цей документ.
cover
Про послугу

Реєстрація автомобіля в Польщі з використанням USPI WORK займає лише 4 години. Процедура не відрізняється від реєстрації місцевих автомобілів у Європі. Закон вимагає реєстрації автомобіля іноземця протягом 30 днів з моменту покупки під загрозою штрафу від 200 до 5000 злотих за порушення строку. Для успішної реєстрації вам знадобляться закордонний паспорт (або карта перебування), технічний паспорт, результати техогляду, страховий поліс (за наявності), реєстраційні номери та договір купівлі-продажу. Процес здійснюється у міському управлінні (Urząd miejski).

Чому варто обрати саме USPI WORK?

Ця процедура ідеально підходить для тих, хто цінує свій час та гроші. Довірте команді USPI WORK питання реєстрації вашого автомобіля в Польщі, і він опиниться в надійних руках професіоналів своєї справи.

Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин