Послуги
Бізнес під ключ
Компанія USPI WORK – провідний експерт у сфері оформлення бізнесу у Польщі. Наші менеджери мають більш ніж 8-річний досвід, роблячи нас незаперечними лідерами. Польща, з її сприятливим бізнес-середовищем, стає лояльною країною для розвитку підприємств у Європі.
cover
Про послуги

Ми надаємо послуги з оформлення та переоформлення бізнесу в інших країнах, включаючи салони краси, магазини, ресторани та багато іншого. Наші комплексні послуги включають розробку назви фірми, створення індивідуального статуту, вибір видів діяльності та реєстрацію у державному реєстрі підприємств. Ми дбаємо про всі формальності – від оплати послуг нотаріуса та державного мита до реєстрації в Національному Судовому Реєстрі Господарського Суду (KRS) та отримання індивідуального податкового номера NIP. Наша послуга також включає реєстрацію юридичної особи в Управлінні Соціального Страхування (ZUS) та Податковому управлінні (US) як платника ПДВ (VAT), а також отримання ідентифікаційного номера фірми (REGON) та відкриття розрахункового рахунку у банку.

Що входить до пакету оформлення бізнесу "під ключ"?

Клієнти, які цінують свій час та усвідомлюють, що затримка в оформленні бізнесу в іншій країні може призвести до фінансових втрат. USPI WORK – ваш надійний партнер для швидкого та успішного старту бізнесу у Польщі. Запрошуємо тих, хто розуміє важливість професійної команди для досягнення цілей. Якщо ви готові розпочати бізнес з нами, ми підтримаємо вас на кожному етапі у новій країні, забезпечивши швидкий та успішний розвиток.

Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин