Послуги
Робоча VISA
Ми спеціалізуємося на наданні послуг з отримання візи в Польщу і робимо акцент на індивідуальному підході до наших майбутніх співробітників. Наші послуги спрямовані на забезпечення професійної підтримки в оформленні всіх необхідних документів, щоб забезпечити успішне отримання візи та комфортне перебування в Польщі. Ми пишаємося тим, що створюємо умови для успішної трудової кар'єри та благополучного проживання наших клієнтів у цій країні.
cover
Про послугу
Послуга "Робоча віза до Польщі" є візовою категорією, обов'язковою для тих, хто планує проживати і працювати в країні з довгостроковою метою. Наші послуги включають допомогу в отриманні різних типів віз, таких як робоча віза С05 (шенген), D05, D06 (польська національна віза) та D05а (польська національна віза), що дозволяють перебувати у Польщі від 6 до 12 місяців.
Необхідні документи для отримання робочої VISA
Для успішного отримання польської робочої візи потрібні такі документи: 1. Заповнена анкета візової заяви латинськими літерами (польською, англійською, російською), з прикріпленою кольоровою фотографією 3,5 х 4,5 см. 2. Закордонний паспорт та його копія (перша сторінка ). 3. Копія внутрішнього паспорта (з 14 років) з фотографією, відмітками про видані закордонні паспорти, сімейним становищем та пропискою. 4. Медична страховка з покриттям не менше €30,000, дійсна у всіх країнах Європейського Союзу (оригінал та копія). Ми гарантуємо професійну підтримку в оформленні всіх необхідних документів для успішного отримання візи в Польщу.
Зворотній зв'язок
Безкоштовна консультація
Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин