Оформлення віз
Оформлення віз
Компанія USPI WORK спеціалізується на оформлені різних типів віз. Наш багаторічний досвід зробив нас справжніми фахівцями у цьому важливому питанню для іноземців, які хочуть та планують приїхати в Польшу для роботи, навчання та ведення бізнесу
cover

РОБОЧА ВІЗА

Наша компанія надає професійну допомогу в отриманні робочих віз для Польщі. Робоча віза є обов’язковою для тих, хто планує тривалий час проживати та працювати в цій країні. Ми допоможемо вам отримати робочу візу типу D, яка дозволяє перебувати і працювати у Польщі від 6 до 12 місяців.

 

 

Детальніше про робочу візу

БІЗНЕС ВІЗА

Наша компанія надає повний спектр послуг для тих, хто планує відкрити та вести бізнес у Польщі. Бізнес віза є необхідною умовою для довготривалого перебування та ведення підприємницької діяльності в цій країні. Ми пропонуємо всебічну підтримку в процесі оформлення бізнес візи та забезпечуємо професійний супровід на кожному етапі цього процесу.

 

 

Детальніше про бізнес візу

СТУДЕНТСЬКА ВІЗА

Наша компанія надає повний супровід та допомогу для іноземців, які планують оформити студентську візу для навчання в Польщі. Здобуття освіти в Польщі — це величезний крок до отримання європейського диплому, який визнається компаніями по всьому світу.

 

 

Детальніше про студентську візу

Безкоштовна консультація

Залишіть свої дані та отримайте актуальну інформацію протягом 30 хвилин

Отримати консультацію